Beste Odessa-apotheker,

Zijn u en uw medewerkers tevreden met het Odessa Sorteersysteem? Vertelt u er wel eens in geuren en kleuren over aan uw vakgenoten? Dat kan u nu een flink voordeel opleveren!

Als een andere apotheek dankzij uw referentie ook gaat werken met Odessa, belonen wij u én de nieuwe Odessa-apotheek met ieder maar liefst €1.000 korting op de eerstvolgende jaarlicentie.

Wilt u meedoen aan deze actie? Volg dan de instructies bij “Het werkt als volgt”. Lees alstublieft ook de voorwaarden goed door (zie onder). Bij deelname aan de actie, gaat u met deze voorwaarden akkoord.

Het werkt als volgt:

Kent u een andere apotheek die mogelijk interesse heeft in Odessa? Geef dan per e-mail aan ons door:

  • De contactgegevens van de betreffende apotheek: naam en adres van de apotheek en de naam van de contactpersoon;
  • Uw gegevens: uw naam en de naam van uw apotheek;
  • Korte beschrijving van de reden waarom u deze apotheek bij ons aanmeldt.
  • Vraag de contactpersoon van de betreffende apotheek om uw naam aan ons bekend te maken.

Als de door u aangemelde apotheek na uw melding daadwerkelijk overstapt op Odessa, brengen wij u hiervan op de hoogte en berekenen wij als dank eenmalig €1.000 korting (excl. btw) op uw eerstvolgende factuur voor de jaarlijkse licentiekosten. We berekenen dezelfde korting ook op de eerste licentie-factuur van de nieuwe Odessa-apotheek.

U mag meerdere apotheken aanmelden. De korting wordt voor elke daadwerkelijk overgestapte apotheek opnieuw berekend.

Voorwaarden:

  • Deze actie “€1.000 korting op licentiekosten bij aanbreng van een nieuwe Odessa-apotheek” is geldig bij aanmeldingen die wij ontvangen t/m 31 december 2026 en apotheken die na de aanmelding uiterlijk 30 juni 2027 op Odessa overstappen.
  • Een korting van €1.000 voor de melder wordt uitsluitend en eenmalig toegekend aan de bestaande Odessa-apotheek die de nieuwe apotheek als eerste bij ons aanmeldt. Daartoe wordt het bedrag in mindering gebracht op de eerstvolgende licentie-factuur.
  • De korting van €1.000 voor de nieuwe Odessa-apotheek wordt eenmalig toegekend bij ingebruikname van een nieuw Odessa-systeem. Daartoe wordt het bedrag in mindering gebracht op de eerste licentie-factuur.
  • U mag meerdere apotheken bij ons aanmelden. Voor elke apotheek die daadwerkelijk overstapt naar Odessa, berekenen wij €1.000 korting op de eerstvolgende factuur voor de jaarlijkse licentiekosten.
  • De beloning kan op geen andere wijze worden toegekend dan in de vorm van een korting op de licentiekosten.
  • Genoemde bedragen zijn exclusief BTW.

Vraag & antwoord

Geldt de actie ook bij meerdere referenties?

Jazeker. Voor elke succesvolle referentie ontvangt u de korting op uw licentiekosten. Als er bijvoorbeeld twee nieuwe apothekers via uw referentie starten met Odessa, ontvant u tweemaal €1.000 korting op uw eerstvolgende licentie-factuur. De nieuwe Odessa-gebruikers ontvangen ieder eenmalig €1.000 korting op hun eerste licentie-factuur.

Wat gebeurt er als er voor dezelfde apotheek meerdere referenties binnenkomen?

De korting is alleen bestemd voor de eerste die ons in contact brengt met de nieuwe Odessa-apotheek (en natuurlijk voor de nieuwe Odessa-apotheker zelf). Dus als u een apotheek wilt aanmelden: wees er snel bij.

Wanneer wordt de korting berekend?

U als melder ontvangt de korting op uw eerstvolgende licentie-factuur. De nieuwe Odessa-apotheek gebeurt dat op de eerste licentie-factuur. Als u meer dan twee nieuwe klanten aanbrengt, zullen de Aanbrengbonussen worden verrekend in de opvolgende licentiefacturen.

Waarom deze actie?

We merken dat onze Odessa-gebruikers de allerbeste ambassadeurs zijn voor het Odessa Sorteersysteem. Daar zijn we dankbaar voor en we vinden een beloning op z’n plaats.

Meer informatie:

Als u vragen hebt over deze actie of het Odessa Sorteersysteem, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We staan u graag te woord.

Odessa Sorteersysteem